Customsitemaintanance Logo

 

 

 

 

 

Sitemiz şu an bakımda.

Kişiye Özel Davetiye Tasarım Hizmetlerimiz
250 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo!

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kişiye Özel Tasarım Hizmetlerimiz

 

Tasarım Davetiye Düğün - Hizmetlerimiz

 

Davetiyelerimizde ve diğer ürünlerimizde kullanılan fontlar, renkler ve düzenleme; tasarımcılarımız tarafından uyum içinde bir görüntü için titizlikle seçilmiş ögelerdir. Ancak bir tasarımı çok beğenmiş ama farklı bir font ya da biraz daha farklı bir düzen ile tercih ediyor olabilirsiniz.

 

Bu durumda ilgili alana isteklerinizle ilgili not düşebilirsiniz. Siparişiniz bize ulaştığında, tasarımcılarımız gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, baskıya girmeden önce ürününüzün tam hayalinizdeki gibi olduğundan emin olmak için, son halini sizin onayınıza sunacak.

Ücretsiz Tasarım Desteği - Dört Köşe Davetiye 

Tasarım ekibimiz tarafından verilen kişiye özel tasarım hizmeti dahilindeki ücretsiz değişikliklere aşağıda belirten değişiklikler dahildir:

 

Font veya yazı tipi değişiklikleri

 

Font listemizde var olan fontlardan herhangi bir yazı tipi seçilebilir.

 

Yazı Rengi değişiklikleri

 

Eğer elinizde talep ettiğiniz rengin kodu (CMYK, RGB veya Hex kodu) bulunuyorsa onu bize iletip, yazının rengini tam istediğiniz renk ile değiştirebiliriz. Renk kodunu bilmiyorsanız aklınızdaki rengi bize anlatın, ya da o rengi içeren bir resmi bize iletin.

 

Tasarım renk değişikliği

 

Bazı tasarımlarda yazının yanı sıra tasarımın rengi de değiştirilebilir. Eğer tasarımda renk değişikliği istiyorsanız lütfen bize siparişinizi tamamlamadan istediğiniz değişikliğin mümkün olup olmadığını sorun.

 

Düzenleme değişiklikleri

 

Örneğin: bir yazıyı orta yerine sağ veya sola hizalamak; Damat ve Gelin isimlerini ayrı satırlara yerleştirmek; Aile isimlerinin yerini değiştirmek vs.

 

Bir tasarım için hangi değişikliklerin mümkün olduğunu ürün sayfasındaki “Ürün Bilgisi” sekmesinde görebilirsiniz.