Customsitemaintanance Logo

 

 

 

 

 

Sitemiz şu an bakımda.

Online Davetiye Siparişi
250 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo!

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Online Davetiye Sipariş Sistemimiz Nasıl Çalışıyor?

 

Tüm siparişler site üzerinden alınmaktadır. Sipariş anından teslimata tüm aşamalarda davetiyenizin tam istediğiniz gibi olması için çalışıyoruz.

 

Online davetiye sipariş sistemimiz aşağıdaki gibidir:

 

1. Tasarımınızı online olarak anında kişiselleştirin

Davetiyeler ve duyuru kartları dahil neredeyse tüm ürünlerimizi isimleriniz, davetiye metniniz ve fotoğraflarınızla anında online kişiselleştirilebilir. İstediğiniz ürünün sayfasına gittiğinizde “Kişiselleştir” butonuna basarak işlemlere başlayabilirsiniz. Tasarımın sağındaki alanları kolayca doldurup gerekiyorsa fotoğrafınızı da ekledikten sonra formun altında yer alan “UYGULA” butonuna basın. Bu şekilde ürüne ait tüm sayfaları, son hali tam istediğiniz gibi olana kadar güncelleyebilirsiniz. Aynı zamanda kişiselleştirmiş olduğunuz tasarımınızı kolaylıkla alışveriş sepetinize ekleyerek daha sonra kaldığınız yerden kişiselleştirmeye devam da etmeniz mümkün.

 

2. Tasarımcılarımıza istekleriniz varsa iletin

Ürünlerimizde kullanılan fontlar, renkler ve düzenleme tasarımcılarımız tarafından uyum içinde bir görüntü için titizlikle seçilmiş ögelerdir. Bunları değiştirmenizi tavsiye etmesek de bir tasarımı çok beğenmiş ancak farklı bir font ya da biraz daha farklı bir düzen ile tercih ediyor olabilirsiniz. Bu durumda ilgili alana isteklerinizi belirtebilirsiniz.Tasarımlarımızda ne gibi değişiklikler yapabileceğinizi öğrenmek için ücretsiz ilave kişiselleştirme bölümümüzü okuyabilirsiniz..

 

Siparişiniz bize ulaştığında, tasarımcılarımız gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra baskıya girmeden önce ürününüzün tam hayalinizdeki gibi olduğundan emin olmak için, son halini sizin onayınıza sunacak.

 

3. Siparişinizi online tamamlayın

Tasarımınızı kişiselleştirdikten sonra ürünü alışveriş sepetinize ekleyip çıkışa devam ederek  ödeme şeklinizi seçin. Ödemenizi kredi kartınızın yanısıra BKM Express ile de gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Web sitemiz, müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini sistemlerinde saklamamaktadır. Kredi kartı ile gerçekleştirilen siparişlerde müşterinin girmiş olduğu kredi kartı bilgileri SSL şifreleme ile şifrelenerek web sitemiz sistemine iletilmekte; hiçbir şekilde kaydı tutulmayan bilgiler SSL üzerinden kredi kartı tahsilatını yapan bankanın sistemine iletilmektedir.

4. Tasarımcı tarafından ürününüzün kontrolü

Online kişiselleştirme aracımız her ne kadar ürününüzün nasıl görüneceği hakkında iyi bir fikir verse de, küçük düzenlemeler gerekli olabilir.

 

Her bir sipariş tasarımcılarımız tarafından dikkatle kontrol ediltikten sonra baskıya girmeden önce memnuniyetinizden emin olmak amacıyla dijital bir kopyası onaylamanız için size gönderilir.

5. Kapınıza teslim

Onayınızın bize ulaşmasını takiben baskı aşamasına geçiyoruz. 

 

Tasarımınızı onayladıktan sonra tüm siparişleriniz 5 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat adresinize bağlı olarak, ürününüz kargoya verilmesini takiben 1 – 3 iş günü içinde elinize ulaşır.

 

250 TL ve üzeri siparişlerde kargo bizden!