Customsitemaintanance Logo

 

 

 

 

 

Sitemiz şu an bakımda.

Sıkça Sorulan Sorular
250 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo!

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Genel

 

Online mağazanız dışında ziyaret edebileceğim başka bir mağazanız var mı?

 

Dortkosedavetiye.com bir online mağaza olup herhangi bir teşhir ya da showroom salonu bulunmamaktadır. Siparişinizi vermeden davetiyenizin bir örneğini görmek isteyebileceğinizi anlıyoruz. Bu nedenle beğendiğiniz tasarımlarımızdan numune siparişi vererek ürünlerimizin kalitesini görüp davetiyenizi evinizin rahatlığında  seçebilirsiniz.

 

Ürünler

 

Davetiyeler ve diğer tasarım ürünlerinizde değişiklik yapılabiliyor mu?

 

Websitemizde yer alan davetiyelerin içeriğini online kişiselleştirme aracımızı kullanarak değiştirilebilirsiniz. Ayrıca isteğinize göre grafik tasarımcımız tarafından tasarımlarımızda kullanılan fontlar/yazı tipleri, renkler ve düzenler ücretsiz olarak değiştirilebilir. İlave kişiselleştirme hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

Bir ürünü sipariş etmeden önce istediğim değişikliklerle birlikte görmek istiyorum, bu mümkün müdür?

 

Tabii ki. Satın almadan önce davetiyenizin aklınızdaki değişikliklerle nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olmak için info@dortkosedavetiye.com e-posta adresinden bize ulaşarak seçtiğiniz davetiye ve istediğiniz değişiklikleri belirterek, dijital bir örnek isteyebilirsiniz.

 

Kişiye özel tasarım yapıyor musunuz?

 

Kişiye özel tasarım hizmetleri sunmamaktayız. Ancak websitemizde yer alan tasarımların tümü isteklerinize göre kişiselleştirilebilir, yani fontları, renkleri ve düzenlerini isteğinize göre değiştirebiliyoruz. Kişiselleştirme hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

 

LCV kartı, kına gecesi veya nikah için davetiye gibi ek ürünler de istiyorum, siz yapıyor musunuz?

 

Elbette. Davetiyenizi seçin ve bizimle info@dortkosedavetiye e-posta adresinden iletişime geçin.

 

Fiyatlara baskı ücreti, kargo ve KDV dahil mi?

 

Evet, websitemizde bir ürünün gördüğünüz fiyatı ne ise onu ödersiniz.

 

Minimum sipariş miktarlarınız nedir?

 

Minimum sipariş adetlerimiz ürün gruplarına göre değişir. Ürün sayfasında aşağıya doğru açılan “adet alanında” o ürün için minimum sipariş adetini görebilirsiniz.

 

Fotoğraflı tasarımlar için kullandığım fotoğraf kaliteli basılacak mı?

 

Websitemizdeki kişiselleştirme aracını kullanarak fotoğrafınızı yüklediğinizde, fotoğrafın çözünürlüğünün yeterli olup olmadığı sistemimiz tarafından kontrol edilmektedir. Fotoğrafın çözünürlüğü kaliteli baskı için düşükse size bir uyarı mesajı çıkacaktır. Ayrıca siparişinizin bize ulaşmasını takiben tasarım ekibimiz ürün kontrol aşamasında fotoğrafınızın baskı için yeterli kalitede olup olmadığını bir kez daha kontrol edecek ve sizi bilgilendirecektir. 

 

Siparişler

 

Siparişimdeki hataları düzeltiyor musunuz?

 

Siparişinizin bize ulaşmasını takiben ürününüz grafik tasarımcı tarafından kontrol edilmektedir, ancak ürününüzdeki yazılara müdahale edemiyoruz. Ürününüzdeki metin sipariş verdiğiniz şekliyle elinize ulaşacaktır. Siparişinizi tamamlamadan önce, ürününüzde yer alan tüm isim, yazı, tarih, adres ve iletişim bilgilerinin doğru olduğundan ve imla hatası bulunmadığından emin olun.

 

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

 

Numuneler: Numune siparişinizi aldıktan sonra kargoya verme süremiz 2 iş günüdür ve numuneniz, teslimat adresinize bağlı olarak, kargoya verildikten sonra 1 – 3 iş günü sonra elinize ulaşır.

 

Davetiyeler ve Diğer Ürünler: Numune siparişleri dışındaki tüm tasarım ürünlerimiz, siparişinizin bize ulaşmasını takiben grafik tasarımcı tarafından kontrol ediliyor ve baskıya gönderilmeden önce e-posta ile onayınıza sunuluyor. Onayınızı aldıktan sonra kargoya verme süremiz 5 iş günüdür.  Teslimat adresinize bağlı olarak, ürününüz, kargoya verilmesini takiben 1 – 3 iş günü içinde elinize ulaşır.

 

Kargo fiyatlarınız nedir?

 

Tüm Türkiye için kargo fiyatlarımız aşağıda belirtildiği gibidir:

 

  • - Numune siparişleri için: 7,80 TL
  • - 250 TL’ye kadar tüm siparişler için: 14,00 TL
  • - 250 TL ve üzeri tüm siparişler için: 0 TL

 

Yurtdışına gönderimler için lütfen bizimle info@dortkosedavetiye.com e-posta adresinden irtibata geçin.

 

Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?

 

Siparişiniz bize ulaştığında, sizin onayınızı beklerken, baskıya verildiğinde ve kargoya teslim edildiğinde hesabınızda kayıtlı olan e-posta adresine birer e-posta gönderilecektir. Ayrıca siparişinizin durumunu hesabınıza giriş yaparak, siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

 

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

 

Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız. Kargo takibinizi sipariş onay emailınızdaki numarayı kullanarak kargo şirketi sayfasından yapabilirsiniz.

 

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

 

Yurtiçi Kargo, adresinize standart olarak 1 adet uğrama gerçekleştirmektedir. İlk seferde belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz Dört Köşe Davetiye’ye iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

 

Yurtdışında oturuyorum, yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

 

Şu anda yurtdışına standart gönderim uygulayamıyoruz. Yurtdışından vereceğiniz siparişler için lütfen siparişinizden önce bizimle info@dortkosedavetiye.com adresinden irtibat kurun.

 

Ödeme

 

dortkosedavetiye.com'dan kredi kartımla alışveriş güvenli mi?

 

Kredi kartınızla ödeme işlemleri için İyzico güvenli ödeme sistemlerini kullanmaktayız. Müşterilerimizden siparişlerini tamamlamaları öncesinde “alışverişi bitir” sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, web sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliği amacıyla hiçbir şekilde web sitemiz veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. 

 

Yabancı kredi kartı kabul ediyor musunuz?

 

Yabancı Kredi Kartı maalesef kabul etmemekteyiz.

 

Taksitle ödeme imkanları sunuyor musunuz?

 

Evet. Bonus, World, Maximum, CardFinans, AsyaCard, Paraf ve Axess kredi kartları ile taksitli olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Sorunuz SSS listemizde yer almıyor mu?

 

Tüm diğer sorularınız için bize info@dortkosedavetiye.com e-posta adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.